A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • G
  • Gjiko
  • Bari Terla (Shllajferic)

Official Video

Video Link

Gjiko - Bari Terla (Shllajferic)


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  31

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/05/2013

2013-05-18T18:09:33

Video Production:

Framein Production


N'kar Ti e n'kar aj , luj Soni me ket sport Malaj
Po duhna mu derdh se Truni mu Aj
Kom honger shum spanaq popeye
Tu u ter n'tavan 3 Kilogram bari i vendosur nram
Kur shiten thehet kari gangnam style
Gjiko me kta djemt e kqij po vjen ju koft perhajr/
Tu perzi crack n'oborr kojshit thojn po bon ajvar
Flowin e mbreht sakic
Tash jaranat mbajn maic
Qeshtu kaniher Gjaki m'Vlon qes xixa shllajferic
bitch, I'm flexin' SHLLAJFERIC
Ajo po qet Shllag n'cic
Edhe n'shpi si kish kta t'shpis
Po shkoj 2-jat me ja kic

Ref :
Bari Terla Bir
Fejkera,Dajt,snitchat,gangstera,paret,bitcha(2x)
Kjo o gjuha e rrugve sdi sa pe kupton
Nese ti e din at'her nrrug je ka rrnon
Pare Pare n'Bank nBank , Drog Drogen n'Qant
Ton Diten Rrugve tu u en me Band

Verse 2.

Benza t'Zi neper SHTET/
Ton e mbajn Qetsin pos atina n'Gepek/
Xhamat me Folje/
Hekri nder BOLE/
Policia vjen Malli zhduket n'Shole/
Krejt qka mVyn osht pak Qetsi/
Po qetsin une nuk pe gjej/
Edhe noshta m'Vyn ma shum dashni se dashnia m'Ka harru krejt
Kshtuqe FUCK ata e FUCK ket tjetren se per 2-jat spo ma Ndin/
Snitch-at shkojn me ndejt te Dajt, na thojm jon shku nOPQIN/
Like Kese t'Bardha si MIHRIJE BRAHA/
Ma shum HEKRA se n'Shpi BRAVA/
Ti po mundohesh badihava/
Jet e flliqt se lan as HAVA/
Tash pe di qe mir e pat BABA, m'thojke kapi Librat a Un veq Letrat i kapa.

Ref :
Bari Terla Bir
Fejkera,Dajt,snitchat,gangstera,paret,bitcha(2x)
Kjo o gjuha e rrugve sdi sa pe kupton
Nese ti e din at'her nrrug je ka rrnon
Pare Pare n'Bank n'Bank , Drog Drogen n'Qant
Ton Diten Rrugve tu u en me Band


Lyrics submited by Rigonsylaje-Cards (1)

U krijua nga ardita06_ 2018-01-05 23:14:59
Jeta Osht E Shtreit Amo
Ti Po Shitesh Per Pak Lek

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018