A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjovani Gjonaj

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  24
  • Age:
  • 46
BIOGRAFIA: Gjovani Gjonaj is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Ne moshe 19 vjeqar u be kengtar i ngjohur dhe kenga e pare e tij ishte "FATEBARDHA" pas nje kohe ai shkoj ne Amerik per fame dhe u lidh me kengetaren e njohur Vjollca LLuka dhe ata pas nje ohe u martuan dhe kane 2 vajza. Më datë 3 Shtator 2007, Gjovani Gjonaj publikon videoklipin "Unë Beqar, Ti Beqareshë". Më datë 17 Shkurt 2008, Gjovani Gjonaj publikon videoklipin "Porosia E At Gjergj Fishtes". Më datë 10 Tetor 2009, Gjovani Gjonaj publ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Lypsari (As Kush Nuk I Ka Krejt)
Hise I Ke Ra
Bashkëjetesa
Martohu Me Shoqni
Unë Beqar, Ti Beqareshë
Porosia E At Gjergj Fishtes


Related Artists:

Fahrush Azemi

Adnan Daci

Bajram Asllani

Besnik Shateli

Arjan Korkaj

Xhevair Akulli

Enigma

Bekim Kastrati

Markelian Kapedani

Gëzim Salaj


Tags: Gjovani Gjonaj, Gjovani, Gjovan Gjoni, Xhovani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018