A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjovani Gjonaj

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  23
  • Age:
  • 46
BIOGRAFIA: Gjovani Gjonaj is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Ne moshe 19 vjeqar u be kengtar i ngjohur dhe kenga e pare e tij ishte "FATEBARDHA" pas nje kohe ai shkoj ne Amerik per fame dhe u lidh me kengetaren e njohur Vjollca LLuka dhe ata pas nje ohe u martuan dhe kane 2 vajza. Më datë 3 Shtator 2007, Gjovani Gjonaj publikon videoklipin "Unë Beqar, Ti Beqareshë". Më datë 17 Shkurt 2008, Gjovani Gjonaj publikon videoklipin "Porosia E At Gjergj Fishtes". Më datë 10 Tetor 2009, Gjovani Gjonaj publ...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Lypsari (As Kush Nuk I Ka Krejt)
Bashkëjetesa
Porosia E At Gjergj Fishtes
Martohu Me Shoqni
Unë Beqar, Ti Beqareshë


Related Artists:

Fahrush Azemi

Adnan Daci

Enigma

Besnik Shateli

Bajram Asllani

Bekim Kastrati

Markelian Kapedani

Xhevair Akulli

Gëzim Salaj

Arjan Korkaj


Tags: Gjovani Gjonaj, Gjovani, Gjovan Gjoni, Xhovani

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018