A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gofile Papleka

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  36
BIOGRAFIA: Gofile Papleka is a popular singer of Northern Albania Traditional music. Më datë 20 Qershor 2013, Fran Kodra, Gofile Papleka & Kol Hasani publikojnë videoklipin "Kush Po Knon". Më datë 20 Qershor 2013, Fran Kodra, Gofile Papleka & Kol Hasani publikojnë videoklipin "Moj Selvi". Më datë 24 Korrik 2014, Gofile Papleka publikon videoklipin "Kenge Per Don Pecen". Më datë 12 Shkurt 2016, Gofile Papleka publikon videoklipin "S'blehet Zemra Me Flori". Më datë 12 Shkurt 2016, Gofile Papleka publikon videoklipin "Sy...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Jam Shqiptare


» Add A Song »

Moj Hapsane
Kenge Per Don Pecen
Jam Dardan
S'blehet Zemra Me Flori
Këngë Për Ndue Perlleshin
Syrin Per Kusur
Vendi Im O Vendi Im
Kurre S'harrohet Ervis Mitaj
Pse M'largohesh Si Ylberi
Ku Po Me Çojn Endrrat


Related Artists:

Nora Ndreu

Nusha Pali

Eva Dushaj

Alma Velaj

Adelina Marku

Donika Ndreca

Zoja Pali

Adelina Correj

Enriketa Kuqani

Lirije Camaj


Tags: Gofile Papleka, Gofile Papelka, Gofile Paplekaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018