A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Granit Derguti
Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  58
Music genres: Pop

Granit Derguti is a popular singer and songwriter. Më datë 1 Maj 2016, Capital T publikon videoklipin "Thirrem N'telefon", në bashkëpunim me Granit Derguti. Muzika e këngës u punua nga Granit Derguti, teksti u shkrua nga vetë Capital T, ndërsa për orkestrimin u kujdes Granit Derguti, Mixey. Videoklipi u prodhua nga Macro Creative.

Më datë 15 Korrik 2016, Granit Derguti publikon videoklipin "Edhe Niher". Muzika e këngës u punua nga vetë Granit Derguti, teksti u shkrua nga vetë Granit Derguti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Mixey.

Më datë 7 Qershor 2017, Granit Derguti & Mixey publikojnë videoklipin "Lova", në bashkëpunim me Xhensila. Muzika e këngës u punua nga Granit Derguti, Mixey, teksti u shkrua nga Granit Derguti, Xhensila.

Më datë 11 Janar 2018, Capital T publikon videoklipin "Yoko Ono", në bashkëpunim me Granit Derguti.

Më datë 24 Mars 2018, Granit Derguti publikon videoklipin "Superman". Muzika e këngës u punua nga vetë Granit Derguti, teksti u shkrua nga vetë Granit Derguti. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films.

Më datë 13 Maj 2018, Granit Dërguti publikon videoklipin "Take E Shot", në bashkëpunim me Capital T.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

SnapChat

Account

Twitter

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018