A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Granit Derguti & Mixey - Lova  (Feat. Xhensila)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  571

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/06/2017

2017-06-07T16:00:21

See Also

Xhensila Myrtezaj

See Also

Mixey

Music & Lyrics:

Granit Derguti

Music:

Mixey

Lyrics:

Xhensila Myrtezaj
Yeaaa yeaa noooo nooh
Uhuuuu
(XHENSILA)
Hajde merrem yeaaa
Hajde merrem ti

Kur te pash heren e pare une thashe:
Asnjehere ne jete nuk paskam dasht
Fajin e ke vet qe s'jemi bashk
S'jemi bashk s'jemii

Njo si ty une du me bo per veti
Vec me ty une du me nal e t'presim
Vec me ty une du me cel mengjesiiin

Une te kam dasht
Une te kam dasht
Une te kam dasht edhe kurre s'ta thash
Une te kam dasht (x3)

(GRANIT DERGUTI) (ref)
Zemer ti je my lova
My lovaa
Du me t'pas ty
Se asnjeher nuk t'harrova
My lovaa

(XHENSILA) (ref)
Zemer ti je my lova
My lovaa
Du me t'pas ty
Se asnjeher nuk t'harrova
My lovaaaa

MUSIC (DJ MIXEY)

(GRANIT DERGUTI)
Pse s'po mi kthen fjalt
Mas teje sa jam tu ngajt
Syt n'ty jam tu i majt

Njo si ty une du me bo per veti
Vec me ty une du me nal e t'presin
Vec me ty une du me cel mengjesiiin

Sonte une vi-vi-vi-vi-vi
Me pa synin e zi-zi-zi-zi-zi
Ti don me bo dashni
Come to papi
Just take it shoot-shoot-shoot

Se zemer ti je my lova
My lovaa
Du me t'pas ty
Se asnjeher nuk t'harrova
My lovaa

(XHENSILA) (ref)
Zemer ti je my lova
My lovaa
Du me t'pas ty
Se asnjeher nuk t'harrova
My lovaaaa

MUSIC (DJ MIXEY)

(GRANIT DERGUTI) (ref)
Zemer ti je my lova
My lovaa
Du me t'pas ty
Se asnjeher nuk t'harrova
My lovaa

(XHENSILA) (ref)
Zemer ti je my lova
My lovaa
Du me t'pas ty
Se asnjeher nuk t'harrova
My lovaaaa

MUSIC (DJ MIXEY)

Yeaaaaah

MUSIC (DJ MIXEY)


Lyrics submited by FiorelaB (Xhensilatore)   imbebee-Cards (3)

U krijua nga sara 2018-06-20 14:22:02
Zemer ti je my lova
My lovaa
Du me t'pas ty
Se asnjeher nuk t'harrova
U krijua nga ERA.ISTREFI 2018-04-12 19:57:06
Njo si ty une du me bo per veti
Vec me ty une du me nal e t'presin
Vec me ty une du me cel mengjesiiin
U krijua nga xhensila myrtezai ka 2017-12-24 21:29:49
Zemer ti je my lova
My lova
Du me t,pas ty
Se asnjeher nuk t,harrova
My lovaa

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018