A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gresa Behluli

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  90
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gresa Behluli is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. Eshtë një nga këngëtaret me te mira shqiptare. Eshte vajza e kengetares Shkurte Fejza. Muzika per kengetaren bukuroshe e simpatike eshte thjeshte nje hobi pasi qe ajo eshte drejtuar ne drejtime te tjera jetesore dhe profesionale. Ajo ka shumë këngë te famshme dhe te bukura madje shumica e tyre jane bashkpunime me nenen e saj Shkurte Fejza. Kengetarja bukuroshe ka marre pjese edhe ne disa koncerte, festivale etj. Gjatësia: 1.75 m Pesha: 58 k...

>> Full biography >>


Shkurte Fejza

(Her mother)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Live (2013)

Keng Darsmash (2010)

Dashuria Kiç


» Add A Song »

Te Kerkoj
Pa Justifikim
Dashuria Kiç
I Jemi
Uji Mineral


Translations (2)


Related Artists:

Albulena Ukaj

Elona Leka

Teuta Kurti

Ilire Marevci

Edona Bujari

Shkenda Dubova

Gentiana Podrimaj

Nazmije Selimi

Fitore Gjonbalaj

Drenusha Latifi


Tags: Gresa Behluli, Gresa, Gresa Beluli, Gressa

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018