A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Greta Berati

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Greta Berati is a popular singer of Central Albania Traditional music. Në vitin 2002, Greta Berati publikon albumin "Jam Zjarr Qe Djeg". Në vitin 2004, Greta Berati publikon albumin "Egzistoj". Në Maj 2010, Bit Boys merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Endrra Ketu S'mbaron", në bashkëpunim me Greta Berati. Më datë 27 Dhjetor 2011, Greta Berati publikon videoklipin "Shega Guracake (Potpuri)". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Jeta Faqolli

Habibe Ostreni (Bibe)

Valbona Zhuleku

Zhaku

Orgesa Zaimi

Blerina Braka

Elina Duni

Era Rusi

Aurora Ndoj

Adelajda Xhamani


Tags: Greta Berati, Greta, Greta Beratit

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018