A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Greta Koçi

Tags: Greta Koçi, Gerta Koçi, Greta Koci

Origin: Kuçove    Residence:        Age: 26   Zodiac sign: Peshorja  
Greta Koçi is a very famous singer in pop music. Greta Koçi Ka lindur më 26 shtator 1991 në qytetin e Kuçovës e banon në Tiranë, por eshte Shkodrane dhe kete gje e ka konfermuar cdo here qe ka pasur mundesi. Ajo ka lindur tek gjyshja ku prinderit e saj ishin ne vizit tek gjyshja e Gretes ne Kuqov Talenti i saj është shfaqur në moshën 5-6 vjeçare, ku fillimisht ka drejtuar emisionet e fëmijëve në stacionin televiziv të babait të saj Shkodra TV1 në Shkodër. Fillimisht është shfaqur në TV m...

>> Full biography >>


  • Find Greta Koçi on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  292

Bam Bam Bam (2010)

Do Me Shaj Nena (2008)

Mos Shiko Tjetër (2006)


» Add A Song »


Nuk Ka Dashni
Me Mu
S'jam Jetime
Atij
A Ja Vlejti
I Besova
Mos Shiko Tjeter
Sjena Ni Moti
Qene Moj Te Dua
Me Fal Nene

Translations (1)

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017