A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Greta Koçi

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  333
  • Origin:
  • Kuçove 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Greta Koçi is a very famous singer of Pop music. Greta Koçi ka lindur në qytetin e Kuçovës e banon në Tiranë, por eshte shkodrane dhe kete gje e ka konfermuar cdo here qe ka pasur mundesi. Ajo ka lindur tek gjyshja ku prinderit e saj ishin ne vizit tek gjyshja e Gretes ne Kuçovë. Greta Koçi pervec kengeve ka bere publikun per vete per shume arsye. Zeri i saj i ka mahnitur te gjithe, ashtu si mosha e saj, personaliteti i saj e shume detaje te tjera. Talenti i saj është shfaqur në moshën 5-6 vjeç...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Eni Koçi

(Her sister)

Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Facebook

Profile

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts

Bam Bam Bam (2010)

Do Me Shaj Nena (2008)

Mos Shiko Tjetër (2006)


» Add A Song »

Si Me Parë
Ku Gabuam
Nuk Ka Dashni
Sjena Ni Moti
Me Mu
I Besova
Mos Shiko Tjeter
A Ja Vlejti
Zemra Per Ty Ndal
Perseri


Translations (1)


Related Artists:

Enca

Ronela Hajati

Kejsi Tola

Samanta Karavella

Rosela Gjylbegu

Elvana Gjata

Orinda Huta

Zaimina Vasjari

Xhensila Myrtezaj

Elhaida Dani


Tags: Greta Koçi, Gerta Koçi, Greta Koci

Greta Koçi in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018