A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Greta Koçi

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  304
  • Origin:
  • Kuçove 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Greta Koçi is a very famous singer of Pop music. Greta Koçi ka lindur në qytetin e Kuçovës e banon në Tiranë, por eshte shkodrane dhe kete gje e ka konfermuar cdo here qe ka pasur mundesi. Ajo ka lindur tek gjyshja ku prinderit e saj ishin ne vizit tek gjyshja e Gretes ne Kuçovë. Greta Koçi pervec kengeve ka bere publikun per vete per shume arsye. Zeri i saj i ka mahnitur te gjithe, ashtu si mosha e saj, personaliteti i saj e shume detaje te tjera. Talenti i saj është shfaqur në moshën 5-6 vjeç...

>> Full biography >>


Eni Koçi

(Her sister)

Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Facebook

Profile

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts

Bam Bam Bam (2010)

Do Me Shaj Nena (2008)

Mos Shiko Tjetër (2006)


» Add A Song »

Ku Gabuam
Nuk Ka Dashni
Perseri
S'jam Jetime
I Besova
Me Mu
Me Fal Nene
Mos Shiko Tjeter
Sjena Ni Moti
Atij


Related Artists:

Soni Malaj

Miriam Cani

Silva Gunbardhi

Selma Bekteshi

Ronela Hajati

Rezarta Shkurta

Juliana Pasha

Ledina Çelo

Arilena Ara

Eneda Tarifa


Tags: Greta Koçi, Gerta Koçi, Greta Koci

Greta Koçi in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018