A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Greta Koçi - Njeher Po, Njehere Jo


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  9

Comments

(0)

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Mos Shiko Tjetër"


Prane zemres time je ti, te degjosh muzik
Ketu ri me mua, jo nuk e di pse ngurron
te ke emocion shum te dua

ReF

Njeher po , njehere jo
sme pelqejn trillet e tua
a me do a sme do,
perse kurr ti nuk ma thua

Njehere po, njehere jo
e lojra lojra ska me mua
a me do a sme do,
per sigurt ti nuk po ma thua

Naten ne ender shikon dhe imagjinon
si kur je ti prape me mu,
ri ketu e mos ik jeta eshte muzik
shum te duaa

ReF

Njeher po , njehere jo
sme pelqejn trillat e tua
a me do a sme do,
perse kurr ti nuk ma thua

Njehere po, njehere jo
e lojra lojra ska me mua
a me do a sme do,
per perse kurr ti nuk po ma thua


Lyrics submited by  ardita
more...
lyrics.al © 2007 - 2018