A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Greta Koci - Ik Nga Une Tani


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Music & Arrangement:

Adrian Hila

Song from the album:

"9 Hite 6 Princesha"

Song from the album:

"Mos Shiko Tjetër"


mu betove per gjith jeten
per nje dashuri
me premtove nuk ka tjeter IK
NKA UNE TANIme lle lot edhe premtime per 1 dashuri ma
lendove zemren time
IK NGA UNE TANI
sa shum te doja une ty
ti ishe drita qe kisha ne sy hë
jen harova per ty
ti ishe djall apo engjull si femij
olala hëë olala
ref)
mu betove per gjith jeten per nje dashuri me premtove nuk ka tjeter
ik nga une tani
me lle lot edhe premtime per
nje dashuri ma
lendove zemren time
IK NGA UNE TANI......2(HER...!


Lyrics submited by For Girl.!
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018