A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grifshat

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Grifshat is a popular group/singers of Pop-Rock music. “Grifshat” jane grupi I pare Shqiptar, ne perberje te te cilit dominojne muzikante femra. I formuar ne 13 Gusht 2011 nga producenti muzikor dhe menaxheri I tyre Bojken Lako, grupi “Grifshat” nisen rrugen artistike pas nje pergatitje te gjate dhe interaktiviteti ne muzike te secilit prej anetareve te tij me debutimin “Jashte Lekure nuk do Dal”. Kenge kjo ne filozofine e se ciles predominon tematika autobiografike e grupit e qe qendron ne thelbin e...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Semi Jaupaj

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ritfolk

Djemte E Detit

Qelbanix

Udha E Shkembit

Lynx

Burn

TNT

Avi Enigma

403

Ngroba


Tags: Grifshat, Semi Jaupaj, Semi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018