A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: A.D.A. is a popular group/singers. Në Nëntor 2012, A.D.A. marrin pjesë në Kënga Magjike 2012 me këngën "Edhe Nje Nate"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

R.A.G

Vellezrit Tahiri

Kamikaza-T

Familja Lela

Post Scriptum

Urbanstyle

Chillstars

Night Tracks

Djemt E Malsis

Team-Ox


Tags: A.D.A., Grupi Ada, Amarildo

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018