A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Habibe Ostreni (Bibe)

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  17
  • Origin:
  • Diber 
  • Age:
  • 34
BIOGRAFIA: Habibe Ostreni (Bibe) is a popular singer. Habibe Ostreni, qysh e vogel e ka pasur pasion muziken, kendonte ne dhomat dibrane. Ajo gjate sezonit te veres kendon neper ahengje te ndryshme ne vendlindjen e saj. Ajo ka nje ze karakteristik, ze i cili e ben te jete e veçante nga kengetaret e tjera. Ajo bashkepunon me Avni Qahilin, ne studion e tij, per te realizuar kenge te reja. Ne studion e Avniut realizoi hitet "Durova Boll", "Lot Margaritar" apo "Me Mungon". Në Nëntor 2005, Habibe Ostr...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Valbona Zhuleku

Deniza

Matilda Shushari

Valbona Peraj

Elida Kryeziu

Saranda Imeri

Leonora Bahiti

Besa Morina

Blinera Krasniqi

Lumnije Ramadani


Tags: Habibe Ostreni (Bibe), Habibe Ostreni, Bibe, Bibi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018