A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Hadis HaxhillariTags: Hadis Haxhillari
Residence:        Age: 16   Zodiac sign: Bricjapi  
Hadis Haxhillari is a not so known singer in ilahi music. Hadis Haxhillari vijon mesimet ne Gjimnazin "GJON BUZUKU" Prizren. Ai qe kur ka qene femije, kishe deshire te kendonte dhe me te vertet kishte talent. Pasi mori perkrahje nga familja, te afermit dhe shoqeria, vendosi qe te publikoje nje Ilahi te quajtur "ERDHI MUAJI RAMAZAN". Hadis Haxhillari ka lansuar kohet e fundit edhe nje ilahi tjeter te quajtur "NENA LOKE". Jeton dhe Vepron ne Prizren.... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  2 :: Nena Loke ::  
 :: Erdhi Muaji Ramazan ::  Loading...Kalendari
17/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Shumë

  Aspak

  Jashtëzakonisht

Vote