A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hadis Haxhillari

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 18
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Hadis Haxhillari is a singer of Ilahi music. Hadis Haxhillari vijon mesimet ne Gjimnazin "GJON BUZUKU" Prizren. Ai qe kur ka qene femije, kishe deshire te kendonte dhe me te vertet kishte talent. Pasi mori perkrahje nga familja, te afermit dhe shoqeria, vendosi qe te publikoje disa Ilahi. Jeton dhe Vepron ne Prizren. Më datë 23 Qershor 2015, Hadis Haxhillari publikon videoklipin "Erdhi Muaji Ramazan". Më datë 3 Dhjetor 2015, Hadis Haxhillari publikon videoklipin "Nena Loke"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Menduh Allajbeg

Onur Sagdani

Bajrush Berisha

Kujtim Xhelili

Mergim Highzeri

Lindi Sahiti

Banyy Am

Sttyler

Gentrit Sopjani

Besi Zinjo


Tags: Hadis Haxhillari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018