A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hadis Haxhillari
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 18
  • Birthday:
  • 18 January 2000
  • Zodiac sign:
  • ♑ Bricjapi
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
Music genres: Ilahi

Hadis Haxhillari is a singer. Hadis Haxhillari vijon mesimet ne Gjimnazin "GJON BUZUKU" Prizren. Ai qe kur ka qene femije, kishe deshire te kendonte dhe me te vertet kishte talent. Pasi mori perkrahje nga familja, te afermit dhe shoqeria, vendosi qe te publikoje disa Ilahi. Jeton dhe Vepron ne Prizren.

Më datë 23 Qershor 2015, Hadis Haxhillari publikon videoklipin "Erdhi Muaji Ramazan".

Më datë 3 Dhjetor 2015, Hadis Haxhillari publikon videoklipin "Nena Loke".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018