A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
HadiseTags: Hadise
Origin: Mol      Age: 31   Zodiac sign: Peshorja  
Hadise is a very famous international artist in pop music. Hadise, e lindur si Hadise Açıkgöz, është këngëtare nga Turqia. Kariera e këngëtares Hadise filloi në vitin 2003 në Idool (Idolin-Show-in për talent në Belgjikë) në vitin 2003 ku ajo mbërriti deri në gjysëm-finale. Këngët e saj kanë qenë në gjuhën Turke dhe Angleze, gjithsesi pavarësisht karierës së këndimit ajo ka prezantuar edhe shumë show-e në Belgjikë dhe Turqi. Në vitin 2009 Hadise riprezantoi Turqinë në Festivalin Evropian të Këngës 20... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.8 / Votes cast:  6 :: Milk Chocolate Girl ::  
 :: Prenses ::  
 :: Sakýn Gitme ::  
 :: My Body ::  
 :: A God Kiss ::  
 :: Nerdesin Askem ::  Loading...Kalendari
23/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Diellza Kolgeci
Diellza Kolgeci
39 vjeç
Xheroo
Xheroo
31 vjeç

This Week's Poll
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Dafina Zeqiri

  Capital T

  Gent Fatali

Vote