A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hafir Mëziu

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Hafir Mëziu is a popular singer of Modern Traditional music. Më datë 13 Qershor 2014, Hafir Mëziu publikon videoklipin "Te Ura E Vjeter". Me këtë këngë, Hafir Mëziu merr pjesë në Celësi Muzikor 8 në vitin 2014. Më datë 4 Nëntor 2014, Hafir Mëziu publikon videoklipin "Moj Tradhetare". Më datë 24 Prill 2015, Hafir Mëziu publikon videoklipin "Shyhret". Më datë 21 Prill 2017, Hafir Mëziu publikon videoklipin "Larg Syve". Më datë 18 Maj 2018, Hafir Mëziu publikon videoklipin "E Kam Pasë"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Marin Raja (Rini)

Edi Krasniqi (Edi)

Shkelqim Kola

Burim Bytyqi

Sadik Uka

Mirsim Ibrahimi (Mirsi)

Arsim Avdyli

Kati Zhubi

Mentor Gashi

Ekrem Jashari (Eki)


Tags: Hafir Mëziu, Hafir Mziu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018