A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajg Zaharjan

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12
BIOGRAFIA: Hajg Zaharjan is a very famous songwriter. Kompozitori Hajg Zacharian (1952) është i lidhur prej viteve ’80 me Orkestrën e RTSh-së, si kompozitor i prodhimeve të Kinostudios, i Festivaleve të Këngës po edhe i muzikës simfonike. Sot pedagog në Universitetin e Arteve....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Dorian Gjoni

Xhevdet Gashi

Maringlen Boja

Tonin Harapi

Klodian Qafoku

Enis Presheva

Edmond Tupe

Flamur Shehu

Alqi Boshnjaku

Edmond Zhulali


Tags: Hajg Zaharjan, Hajg Zaharian

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018