A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Hajredin GjetaTags: Hajredin Gjeta, Hajredin Gjetja
Origin: Dibër E Vogël    Age: 48   Zodiac sign: Peshorja  
Hajredin Gjeta is a popular singer in traditional music. I lindur dhe i rritur me muzikën e pastër shqipe, të cilën e këndon me shumë dëshirë dhe vullnet, është i madhi Hajredin Gjeta. Fillet e para të karrierës së tij duken në moshën shumë të re, atëherë kur dëshira ishte e madhe dhe mundësia tepër e vogël. Me muzikën pauzon në kohën e rregjimit të vonshëm komunist, për të vazhduar në vitin 1991. Ka rregjistruar një numër të madh këngësh, dy albume, bashkëpunime me këngëtarë të ndryshëm, balad... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  11 :: Vijn Pamporat ::  
 :: Lamtumir ::  
 :: Kacatorja ::  
 :: Hajde Se Bashku Te Kendojme ::  
 :: Shoqenia ::  
 :: S'du Me Ditë Hallet Te Shpia ::  
 :: Mka Lind Nena Me Kemishe ::  
 :: Ktheu Zemer Ktheu ::  
 :: Si Mesova Une Zavalli ::  Loading...Kalendari
21/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Vote