A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajrie Ademi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Hajrie Ademi is a popular singer of Kids music. Në Korrik 2014, Hajrie Ademi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Kenget Rinore"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lira Sejdiu

Triola Jakupi

Alisia Xhameta

Erita Shala

Dea Neli

Valza Berisha

Egzona Kryeziu

Lirika Krasniqi

Donika Lumi

Ida Cakolli


Tags: Hajrie Ademi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018