A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajrie Abdullah Derhemi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: Hajrie Abdullah Derhemi is a popular singer. Më datë 9 Korrik 2013, Hajrie Derhemi publikon videoklipin "Potpuri Tiranase"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nebahate Batllava

Elona Islamaj

Ermira Morina

Teuta Dyrmishi

Floriarda Abazi

Lindita Haxhiu

Joana

Lili

Yllka Berisha

Silvana Markxheka


Tags: Hajrie Abdullah Derhemi, Hajrie Derhemi, Hajrie Abdulla Derhemi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018