A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajriz Berisha

Choose star rating

Rating:  2.3 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Hajriz Berisha is a singer. Më datë 30 Mars 2015, Hajriz Berisha publikon videoklipin "Zemra Te Mallkon". Më datë 7 Shkurt 2017, Hajriz Berisha publikon videoklipin "Ku është Arsyeja". Më datë 10 Shtator 2017, Hajriz Berisha publikon videoklipin "Kojshike". Muzika e këngës u punua nga Sokol Koci, teksti u shkrua nga Sokol Koci, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sokol Koci. Më datë 18 Maj 2018, Hajriz Berisha publikon videoklipin "Mos Lendo"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Floory

Begitune

Purevalone

Katilirrebel

Doping

Agim Zeqaj

Oraldo Dano

Elvir Hajdari

Topain

Mc Tonny


Tags: Hajriz Berisha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018