A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajro Pepa

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Age:
  • 54
BIOGRAFIA: Hajro Pepa is a popular singer of Shkodra's Traditional music. Në në moshën fëminore, në klasën e parë Hajroja ka filluar të këndojë dhe kujton se kënga e parë që ka kënduar në këtë moshë titullohet "Nën një portokalle", një këngë vlonjate e cila thotë Hajroja më pëlqente shumë. Më vonë, që në moshën 15 vjeçare për vite me radhë nuk ju nda këngës, duke kënduar në skenë dhe në gëzime të ndryshme familjare. "Në skenë"- thotë Hajroja "kam kënduar për herë të parë në vitin 1979. Kënga që kam kënduar titullohe...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gëzim Salaj

Remzi Leka

Miftar Meta

Thoma Mahilaj

Aziz Dervishi

Ferdinant Bjanku

Florent Nushi

Alush Hamiti

Refet Asani

Fehmi Kastrati


Tags: Hajro Pepa, Hajro Popaj

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018