A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajrumin Kamberi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Hajrumin Kamberi is a popular singer. Më datë 14 Korrik 2016, Hajrumin Kamberi publikon videoklipin "Jo S'muj Ta Besoj". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, teksti u shkrua nga Nazim Beqiri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga Maf Production. Më datë 12 Shtator 2017, Hajrumin Kamberi publikon videoklipin "Nje Kafe Me Ty". Më datë 1 Nëntor 2017, Hajrumin Kamberi publikon videoklipin "A Vjen Pranvera"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lurro

Llapiani

Ardjan Tanushi

Mefat Kameraj

Guximtar Rushani

Dardan Osmanollaj

Plumi Og

Snoopy-G

Ramazan Islami

Pizha


Tags: Hajrumin Kamberi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018