A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Halide Piskala - Kthehu


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/09/2009

2009-09-02T09:42:31

nata e gjat me e shte pa ty
as ne gjume nuk gjej
qetsi prej at dit qe ike ti

kthehu jeten ma ndrysho
kthehu dhimbjen ma shero
eja shpirt mua me zgjo
te therret nje zemer e thyer e plagosur e zgenjyer nate e dite lutem per ty o shtrejta dashuri beso ne dashurin qe te kerkon.
kthehu te lutem ty mos me le me lote ne sy qdo gabim une do ta fal se pa ty nuk ndihem gjall
kthehu te lutem ty mos me le me lot ne sy qdo gabim une do ta fal smundem pa ty


Lyrics submited by ec2
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018