A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Halil Bytyqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Halil Bytyqi is a popular singer of Rhapsodic Traditional music. Më datë 17 Mars 2014, Feriz Krasniqi & Halil Bytyqi publikojnë videoklipin "N'fushe T'kosoves Lidhet Jezeri". Në vitin 2014, Ise Llapqeva & Halil Bytyqi publikojnë albumin "Lavdi, Lavdi, Lavdi Lexhendave Kombetare"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Lavdi, Lavdi, Lavdi Lexhendave Kombetare (2014)

Te Puthsha Qarkun Moj Drenice

Cka Po M'rrin Karshi Karshi

Dasma Ne Gollak Me Krismat E Lirise

Lulezoi Fusha, Lulezoi Mali


» Add A Song »


Related Artists:

Agim Baftjari

Çun Lajçi

Mhill Krasniqi

Daut Zenku

Nebi Halili

Bajram Baja

Sefë Mleqani

Dervish Dervishi

Sulejman Memishi

Mhill Çuni


Tags: Halil Bytyqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018