A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Halit Gashi

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  9
BIOGRAFIA: Halit Gashi is a popular singer of Rhapsodic Traditional & Folk Traditional music. Në vitin 2016, Halit Gashi publikon albumin "Xheladin Gashi-Plaku"...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Xheladin Gashi-Plaku (2016)

Oj Kosove Ta Puthsha Plagen


» Add A Song »


Related Artists:

Mendi Buci

Mehdi Berisha

Hasan Cetaj

Rrahim Fejzullahu

Jashar Sejdiu

Idajet Sejdiu

Bardhok Lucaj

Besim Haliti

Qazim Beka

Selman Maliqi


Tags: Halit Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018