A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hamit Kastrati

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  19
  • Origin:
  • Golaj 
BIOGRAFIA: Hamit Kastrati is a popular singer of Rhapsodic Traditional music. Hamiti ben tekstet e te gjitheve kengeve rapsodike per deshmore etj. Në vitin 2014, Hamit Kastrati & Perparim Brati publikojnë albumin "Nje Shqiperi Do T'jet N'ballkan"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Nje Shqiperi Do T'jet N'ballkan (2014)

O Sa Mire Qe Jem Shqiptare

Jem Nje Komb Kem Nje Qellim

Ora Kombit Na Ka Ardhe

Bashkimi Kombetar


» Add A Song »

Kenge Per Azem Hajdarin
Kurbeti
Tragjedi Kosovare
Nehbi Buqa Me Dy Djemt
Bislim Zekolli
Oso Kuka
Kenge Kushtuar Deshmoreve Te Bllaces


Related Artists:

Ibrahim Muçaj

Përparim Brati

Hazis Ndreu

Gëzim Ahmetaj

Agim Baftjari

Halil Bytyqi

Ismet Demaj

Isa Veliu

Mhill Krasniqi

Sulejman Memishi


Tags: Hamit Kastrati, Perparim Brati

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018