A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hana Band

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Hana Band is a popular group/singers. Një grup i njohur në skenën e estradës kosovare që pasuron artin muzikor kosovar duke i rritë njëkohësisht edhe vlerat tona kulturore. Është fjala për grupin simpatik "Hana Band" që me magjinë e fuqishme të këngëve të tyre na pushtuan të gjithëve dhe na bënë për vete. Pavarësisht a jemi fëmijë, të rinjë apo në moshë, a jemi njerëz me karakter të hapur apo të mbyllur, të dëshpëruar apo të gëzuar, freskia dhe tingulli i ëmbël i këtij grupi na i hap...

>> Full biography >>


Kaltrina Selimi

(Former member)

Ryva Kajtazi

(Former member)

Mjellma Berisha

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Stickers

Dardanet

Hithat

Bam

Zanzi Band

Aragona Band

Rock Gjinis

Seleksioni 039

King Records

K.E.K


Tags: Hana Band, Hanna Band, Kaltrina Selimi, Ryva Kajtazi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018