A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hana Cakuli

Tags: Hana Cakuli, Hana Cakulli

Origin: Ulqin      Age: 28   Zodiac sign: Binjaket  
Hana Cakuli is a popular singer of Pop music. Një vajzë modeste, e shoqërueshme, fama nuk e ka ndryshuar aspak edhe pse karakterizohet me një "magnetizëm" sidomos nga të rinjtë. Këto epitete i përkasin këngëtares së mirënjohur Hana Cakuli e cila gëzon një mirënjohje të madhe në estradën kosovare. Çdo person ka ëndrra të veçanta në jetë dhe merr një profil të caktuar. Hana Cakuli, që nga fëmijëria e hershme kishte ëndrra për tu bërë këngëtare, por kurrsesi nuk mund të bëhesh një artist i madh...

>> Full biography >>


  • Find Hana Cakuli on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  19

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018