A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hana Cakuli

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  24
  • Origin:
  • Ulqin 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Hana Cakuli is a popular singer of Pop music. Një vajzë modeste, e shoqërueshme, fama nuk e ka ndryshuar aspak edhe pse karakterizohet me një "magnetizëm" sidomos nga të rinjtë. Këto epitete i përkasin këngëtares së mirënjohur Hana Cakuli e cila gëzon një mirënjohje të madhe në estradën kosovare. Çdo person ka ëndrra të veçanta në jetë dhe merr një profil të caktuar. Hana Cakuli, që nga fëmijëria e hershme kishte ëndrra për tu bërë këngëtare, por kurrsesi nuk mund të bëhesh një artist i madh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Besa Krasniqi

Bulza

Lola Pink

Era Rusi

Mjellma Berisha

Laura Krliu

Fortesa Hoti

Emmy

Vesa Smolica

Entela Zhula


Tags: Hana Cakuli, Hana Cakulli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018