A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Harbin Hoxha - Ajo


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/05/2009

2009-05-10T00:00:00

Participating in

Top Fest 6


Ajo

Asht shum e msheft
Enigme me profesion
asht shum e ndijshme
thehet si porcelan
asht shum e lumtun
kur zogjët fluturojn
shum e amel
kur flet e buzqesh

Ajoooo dhe kohen e nal
Ajoooo dhe diellin e bon han
Ajoooo krejt yjet i numron
Ajoooo gjeth metet ajo dhe kurr ska me ndryshu...

Asht shum e ashper
Kur muhabetit ja nis
shum e rrezikshme
kur qefin ja prish
shum e lazdrume
kur ec rruges me kallderm
asht shum e eger
kur rete qiellin e mlojn
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018