A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Hashim Shala & Tahir Drenica - Syl Rezalla


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/02/2013

2013-02-27T01:09:16

See Also

Tahir Drenica


kush po ngjitet nalt ne ato ara
vjen qaushi qark qai syl rezalla
nuk jam lop mem grah perpara
mu m'thon syl rezalla
a syl rezalla atin me pupa
ty qaush te vrat buka
te vraft buka te vraft sajgia
t'ka rrit nana ne tesha te mia
e te ka la nana te t' harrunue
dojke nana pak fort se mue
a ty qush tkum besue
a srujshna qik prej as grue
ty qaush te vraft buka
a kujtofte qe tuta
qe ti fola nja dy fjala buta
ne dakik qysh ka kris pushka
plot teneqe besa na u mush fusha
na u mush fusha na u mush ara
fort bertet syl rezalla
e syl rezalla qpo bertet
po u bertet syl shokve te vete
ejani shok ta shtim ne nermjete
te ia lajm rrogen me kai fisheke
e vran qaushin me nja 7 e 8
e na u nis lufta keq me luftu
e ati i syles keq koka plagu
spo mujka prej veni me lue
shokve syla te vet ju ngermue
ejani shok ta shtim nermjete
tan tja dham te shkretit kai fisheke
ndore t'huj i shkreti mos t'na mjete
a syl rezalla djali cka po me ban
po i merr shokt ne shpi po i qon
nana djalin atehere po e qorton
po e qorton sylen e ama
pse nuk ike po i thot syl lum nana
kesh i lige nana me dhimti kama
me pas ik, nana sum knohet sot kanga


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018