A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  9
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Heidi is a popular singer. Shqiptaro-zvicerania Heidi Lushtaku, 23 vjeç nga Cugy frankofon i Zvicrës, është një ndër femrat më seksi shqiptare. Pas sukseseve të shumta në fushën e modelimit, Heidi ka nisur karrierën e saj edhe si këngëtare profesioniste. Kënga e parë e saj me titull "Put it up" është realizuar nga Genc Prelvukaj. Kënga është ritmike, ndërsa pamjet dhe bukuria e saj në videoklip nuk duan koment. Heidi ishte finaliste e "Miss Zvicra 2013", ndërsa përveç r...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Xhuli

Kaltrina Molliqaj

Florentina Demiri

Burbuqe Haxhiu

Suela Ndreca

Evin Thana

Lirije Istogu

Elsa Mrruku

Liliana Çavolli

Lumnije Ibrahimi


Tags: Heidi, Heidi Lushtaku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018