A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Hekuran Krasniqi - Fustani


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Iron"


kur nata vjen prap ty te shoh
fustanin tend nga larg e njoh
belin tend dua ta shoh por
nje gje me pikllon ne enderr me thot
shikimi yt eja me thot asgje nuk flas
kengen me zgjoj vallzimi yt me ben te futuroj
aj fusutan me ngacmon nga gjumi
prap me zgjon
eja vash te une mos me le pa gjum
di shum e di po un smundem pa ty
eja vash te une mos me le pa gjum
di shum e di po un smundem pa ty

zjarri fshe digjet nty
buzen ne gaz mbyll njerin sy
bukuroshe ket loj e di
buzet e tua me thojn
ma shuaj zjarrin ti
nat e qet me yje shum |
ne shtartin tim dikush u zgju
kenge e leht me ve ne gjum
te ledhatoj te perqafoj shum te dashuroj

eja vash te une mos me le pa gjum
di shum mir e di po un smundem pa ty
eja vash te une mos me le pa gjum
di shum mir e di po un smundem pa ty

eja vash te une mos me le pa gjum
di shum e di po une smundem pa ty ...


Lyrics submited by Elvira Kryeziu




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018