A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Hekuran Krasniqi - Kenga Ime  (Feat. Agim Gerguri & Fisniket)


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  26

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/05/2017

2017-05-18T00:00:00

Featuring

Fisniket

Featuring

Agim Gerguri


Fol moj kenga ime fol
tregoj qe e kam dashuru
e di ajo po me degjon
nje pjes te jetes asaj ja kam dhuru

Kudo tani qe je
kenga ime te ndjek pas
une e di që e degjon xhane
kujton me mua cdo cast

edhe diten kur punon
kengen time e degjon
edhe naten kur fle moj xhane
kenga ime te pervlon

2x
oooo sa jam lodh
e dermu ne kete jete
ty nuk te kam
kur jam keq prane me mu gjet

2x
Fol oj kenga ime fol
tregoj qe e kam dashuru
e di ajo po me degjon
nje pjese te jetes asaj ja kam dhuru

2x
o sa jam lodh
e dermu ne kete jete
ty nuk te kam
kur jam keq prane me mu gjet

2x
Fol oj kenga ime fol
tregoj qe e kam dashuru
e di ajo po me degjon
nje pjese te jetes asaj ja kam dhuru


Lyrics submited by  Benie-Cards (2)

2018-04-21 23:51:44
Fol oj kenga ime fol
tregoj qe e kam dashuru
e di ai po me degjon
nje pjese te jetes atij ja kam dhuru
2018-04-21 05:12:15
oooo sa jam lodh
e dermu ne kete jete
ty nuk te kam
kur jam keq prane me mu gjet

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018