A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hekuran Prenaj

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Hekuran Prenaj is a popular songwriter. Hekuran Prenaj njihet si një muzicient i kultivuar mirë, i cili punon me disa këngëtar të njohur, ndonëse angazhimi i tij prinar mbetet puna me Rajmondin. Hekurani prej vitesh është dëshmuar në fushën e muzikës dhe tani ai po e shfaq edhe më shumë talentin dhe kreativiten në studion muzikore “Melosi” nga ku dalin këngë hite....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Sami Aliu

Vladimir Kotani

Mario Deda

Stash

Alfred Capaliku

Ardit Roshi

Skender Doshlani

Rifat Maxhuni

Brikel Guga

Ejup Shabani


Tags: Hekuran Prenaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018