A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hekuran Prenaj

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Hekuran Prenaj is a popular songwriter. Hekuran Prenaj njihet si një muzicient i kultivuar mirë, i cili punon me disa këngëtar të njohur, ndonëse angazhimi i tij prinar mbetet puna me Rajmondin. Hekurani prej vitesh është dëshmuar në fushën e muzikës dhe tani ai po e shfaq edhe më shumë talentin dhe kreativiten në studion muzikore “Melosi” nga ku dalin këngë hite....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Shpëtim Kushta

Miti Geci

Sabri Bajgora

Bashkim Gjyriqi

Ilir Livoreka

Besnik Zikolli

Marjan Deda

Brikel Guga

Fatrin Krajka

Kushtrim Hajrullahu


Tags: Hekuran Prenaj

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018