A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hellbanianz

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  46
BIOGRAFIA: Hellbanianz is a popular group/singers of Hip-Hop music. Këngëtarët më të njohur në HB Jane Vinz, i cili u be i njohur me këngët "My Shqipez" dhe Stealth që u bë i njohur me "Hood Life". Baseman u bë i njohur me këngën "Corleone" në bashkëpunim me Vinz, por Baseman nuk është me origjinë shqiptare. Më datë 28 Mars 2014, Hellbanianz publikojnë videoklipin "N'rrug"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Vinz

(Current member)

Stealth

(Current member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Alba Kingz

2D

A.D.X

Septics

Newporn

2 Perqind

Nolis Clicka

Da New Chain

Abstract

Krem Dela Krem


Tags: Hellbanianz, Hb

Hellbanianz in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018