A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Herolinda Laqaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Gjermani 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 21
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Herolinda Laqaj is a writer. Jeton ne Kosove qe nga viti 2001. Shkollen fillore e perfundoi ne SHFMU "HAZIZ TOLA" NE Prizren. I pelqen te shkruaj poezi gjithashtu edhe tregime....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Rita Kastrati (Poete)

Elsa Fetahaj

Blerona Brao

Anida Rexha

Edisnajda Xhihani

Valmira Beqiri-Morina

Franceska Ramadani

Florentina Zukaj

Flogerta Krypi

Mersina Makollari


Tags: Herolinda Laqaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018