A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hersiana Matmuja

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
  • Origin:
  • Kukës 
  • Residence:
  • Itali 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Hersiana Matmuja is a popular singer of Pop music. Hersi Matmuja është rritur në Tiranë dhe ka studiuar në Konservatorin "Santa Cicilia" në Romë për Kanto. Ajo ka kënduar që në moshën 8-vjeçare dhe u spikat në zbulimin e talenteve të reja. Ka marrë pjesë shumë shpesh nëpër festivale si Festivali i këngës në RTSH, Kënga Magjike etj. Ka qënë ëndërra e prindërve të saj, që Hersi të bëhet këngëtare dhe ata e kanë shtyrë të ndjeki këtë rruge. Ajo vazhdon të studiojë duke përvetësuar gjithmonë e më shu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Eurovision

(Contestant)

Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Evi Reçi

Olgera Lleshaj

Lola Pink

Marjeta Billo

Nidora Gjyriqi

Erga Halilaj

Adalena Seferi

Anxhela Noti

Entela Zhula

Juvi


Tags: Hersiana Matmuja, Hersi, Hercina, Herciana

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018