A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hidajete Miftari (Hida)

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  26
BIOGRAFIA: Hidajete Miftari (Hida) is a popular singer of Modern Traditional & Folk Traditional music. Më datë 30 Dhjetor 2017, Hidajete Miftari (Hida) publikon videoklipin "Zot E Robë". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, Hidajete Miftari (Hida), ndërsa për orkestrimin u kujdes Ervin Gonxhi. Videoklipi u prodhua nga FRAME Pro.Studio. Më datë 22 Prill 2018, Hidajete Miftari publikon videoklipin "Kushtuar Vëllait Tim Dëshmorit Veli Noci"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lendita Selimi

Sala Bekteshi

Delvina Mehmeti

Aulona Vasjari

Klesta Qehaja

Mimoza Staka

Xheneta Fejzullahu

Vera Mamaj

Liri Lushi

Agnesa


Tags: Hidajete Miftari (Hida), Hidajete Miftari, Hida

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018