A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hija E Jetes

Tags: Hija Jetes, Hija E Jetes, Don Pizhi

Hija E Jetes is a popular music group/band of Hip-Hop music. GRUPI Hija e Jetes u themelua ne fund te vitit '96 nga dy antaret e ketij grupi Fatmir Miftari "Don Pizhi" dhe nga Murat Abazi. Ata ne vitin 98 publikunan nje album te qujatur BACK IN THE GAME dhe me kete album bene nje arritje te madhe e sidomos me kengen te quajtur HIJA E ZEZE qe me klipin e kesaj kenge arriten kulminacionin e hip hop-it sa qe u shfaqen ne MTV. Hija e jetes nuk u ndal me kaq ata ne vitin 2002 bene albumin e dyte te q...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  6

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018