A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hip-Hop Soldiers

Tags: Hip-Hop Soldiers, Hip Hop Soldiers, Hip-Hop Soldierz

Hip-Hop Soldiers is a popular music group/band of Hip-Hop music. Grupi u formu ne vitin 2004 grupi ka pas 3 antar Gehard Bajrami (Geci) KUjtim Bici (PROFY - Boy) dhe Bekim Binaku (B-Beka) . ne 2005 ekan inqizu kangen epar me titullin KU-KU qe kan mar pjes poashtu ne at vit ne POLIFEST 2005 ku jun nominu me qmimin e RTV21 . ne 2006 poashtu kan mar pjes ne POLIFEST 2006 me kangen GUTU ku eka mar qmimin epublikut edhe qmimin kryesor per best RAp. poashtu ne vitin 2006 ky grup ka qen konkurent ne KANG MAGJIKE ku ...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  35

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018