A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hip-Hop Soldiers

Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  36
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Hip-Hop Soldiers is a popular group/singers of Hip-Hop music. Grupi u formu ne vitin 2004 grupi ka pas 3 antar Gehard Bajrami (Geci) KUjtim Bici (PROFY - Boy) dhe Bekim Binaku (B-Beka) . ne 2005 ekan inqizu kangen epar me titullin KU-KU qe kan mar pjes poashtu ne at vit ne POLIFEST 2005 ku jun nominu me qmimin e RTV21 . ne 2006 poashtu kan mar pjes ne POLIFEST 2006 me kangen GUTU ku eka mar qmimin epublikut edhe qmimin kryesor per best RAp. poashtu ne vitin 2006 ky grup ka qen konkurent ne KANG MAGJIKE ku ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Levels

Da LIGS

Antrax

Black Shadow

Kthetrat

Cannibalz

B.F.P

KAOS

P.I.N.T

TDS


Tags: Hip-Hop Soldiers, Hip Hop Soldiers, Hip-Hop Soldierz

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018