A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hit-Man And Rolla

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  22
BIOGRAFIA: Hit-Man And Rolla is a popular singers duo. Kemi dëgjuar shpesh për motra që këndojnë së bashku, por shumë rrallë kemi dëgjuar për vëllezër këngëtarë. Andi dhe Rolandi janë dy këngëtarë dhe njëkohësisht producentë nga Mirdita. Studio-ja e tyre quhet "2 Brothaz Records" e cila ndodhet ne Tirane. Më datë 31 Korrik 2014, Hit-Man And Rolla publikojnë videoklipin "I Meriton Krejt". Në Nëntor 2014, Hit-Man And Rolla marrin pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Five Stars". Hit-Man dhe Rol...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mirvet Dhe Ramize

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Luani Dhe Migjeni

Dielli Dhe Leoni

Armel Dhe Emanuel Delaj

Vio Dhe Darda

Tori E Andi

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Yllka Dhe Ylli Ostergllava


Tags: Hit-Man And Rolla, Hit-Man. Hit-Man & Rolla, Hit Man, Hitman

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018