A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hithat

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Age:
  • 16
BIOGRAFIA: Hithat is a popular group/singers. Grupi është formuar në vitin: 2002, Prishtinë. Anëtarët e grupit "The Hithat" kanë qenë/janë: • Luan Tashi, voc, bas, drum • Labinot Krasniqi, bas • Nderim Ramadani, git • Visar Rexha, drum - • Teoman Ukça, drum - • Lum Tashi, git • Drin Tashi, drum, piano, git Grupi "The Hithat" është formuar pas ndarjes të anëtarëve të grupit "The Blues Band" - dhë që nga viti 2012 mbanë emrin "Hithat Blues Trio". Më datë 14 Nëntor 2011, Hithat p...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Etno Classic

Retrovizorja

Legenda

Madd Dogs

Bloody Foreigners

Humus

2D

Alboholics

Abstract

Mc Records


Tags: Hithat, The Hithat

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018