A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hueyda El Sayed

Tags: Hueyda El Sayed, Hueida El Saied, Hueida Al Saied, Huejda, El Saed, Hueyda

Origin: Tiranë    Residence:        Age: 35   Zodiac sign: Peshqit  
Hueyda El Sayed is a popular singer in pop music. Hueyda ka lindur në Tiranë, kryeqytetin e Shqipërisë, dhe është një përzierje e Sudanit dhe gjakun shqiptar. Ajo është një poliglot posedojnë miri katër gjuhë si anglisht, frengjisht, italisht dhe shqip. Ajo u diplomua nga Shkolla Jordan Misja Art Lartë dhe mori një diplomë e Ligjit në Universitetin e Tiranës. Më pas, ajo pati sukses të shkëlqyeshëm në marrjen e një Diplomë Master në Bashkëpunim Ndërkombëtar, të Drejta të Njeriut dhe Politikave E...

>> Full biography >>


  • Find Hueyda El Sayed on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  29

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018