A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hysni Lala

Choose star rating

Rating:  2.8 / Votes cast:  11
BIOGRAFIA: Hysni Lala is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 1 Korrik 2013, Hysni Lala publikon videoklipin "Elrodi". Më datë 2 Qershor 2014, Hysni Lala publikon videoklipin "Të Humbur Dërgoni Lajme", në bashkëpunim me Vera Laci, Irini Qirjako & Dionis Delia. Më datë 25 Qershor 2015, Hysni Lala publikon videoklipin "Moj Vajzat E Bllokut". Më datë 20 Korrik 2016, Hysni Lala publikon videoklipin "Do Te Behem Shqiponje Mali". Më datë 4 Gusht 2016, Hysni Lala publikon videoklipin "Ju Bej Th...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vasillaq Gremi

Redi Penko

Ylli Alushaj

Gerti Hyka

Gramoz Tomorri

Sokol Fejza

Shpetim Selami

Refat Sulejmani

Emiljano Dhe Grupi

Klordian Rama


Tags: Hysni Lala, Hysen Lala

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018