A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hysni Zela

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Hysni Zela is a popular singer of Easy Listening & Folk Traditional music. Në Dhjetor 1976, Liliana Kondakçi & Hysni Zela marrin pjesë në Festivali i 15-të në RTSH me këngën "Fshati I Ri". Më datë 22 Tetor 2013, Vagabondi publikon videoklipin "Kosova E Pavarur", në bashkëpunim me Hysni Zela....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Vaçe Zela

(His sister)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albboy

Qemal Kertusha

Sajmir Braho

Bledi Polena

Lintor Osmenaj

Albert Tafani

Ibrahim Muçaj

Rameka

Acrostic

Gentjan Dema


Tags: Hysni Zela

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018