A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Hysni Zeqiri - Sa E Rrezikshme


Not Yet Rated


Comments

(0)

30/06/2009

2009-06-30T14:15:19

Participating in

Top Fest 6


sa e rrezikshme

sa e rrezikshme kjo dashuri
si magjistari i vjeter
njeher afrohesh, mandej largohesh
dhe tjetersohesh

njeher i qmendur, pastaj i zgjuar
dhe i harruar
po marrezisht i dashuruar dhe i bekuar

i mallkuar dhe i derrmuar, si nje iluzion, si enderr qe nuk ekziston

ref:
kjo eshte jeta, zemer kjo eshte jeta
eshte veshtir qe ta besosh
me genjeshtra dhe te verteta
jeten duhet ta jetosh

Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018