A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Hysni Zeqiri - Unë E Dua Veç Atë


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/02/2015

2015-02-09T16:17:00

Participating in

Top Fest 12It's a long time that we try finding the lyrics to "Unë E Dua Veç Atë" sung by Hysni Zeqiri.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Hysni Zeqiri attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018